Kariéra

Onkológia” width=
“Bolesť”
“Volnopredajne
“Respiračné

Mundipharma je rodinný podnik. Klásť dôraz na zamestnancov a vytvárať pozitívnu firemnú kultúru, je dôležité tak pre firmu, ako aj pre všetkých zamestnancov.

Programy zamerané na potreby zamestnancov zahŕňajú pohyblivý pracovný čas, integráciu, vytváranie nových schopností a podporu zdravia.

V Mundipharme sa neustále snažíme o zlepšenie pracovných podmienok.

Voľné pracovné miesta

V súčasnosti nemáme žiadne voľné pracovné miesta.

Máte záujem o pracovnú pozíciu? Oceňujeme váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ak máte konkrétne otázky, obráťte sa na Ing. Andreu Palástiovú alebo pošlite motivačný list a váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na mundipharma@mundipharma.sk.

Jedno z najlepších pracovísk 2015: Mundipharma získala viacnásobné ocenenie

Mundipharma pripisuje názorom zamestnancov veľký význam. Počas uplynulých ôsmich rokov sa naša materská spoločnosť zúčastnila súťaže “Najlepšie hodnotené pracoviská v Rakúsku”. Účasť na tejto analýze kultúry na pracovisku, ako ju vnímajú zamestnanci, sa stala tradíciou pre našu spoločnosť.

Sme hrdí na postavenie v rebríčku, ktoré Mundipharma Rakúsko dosiahla. Tento rok obsadila 9. priečku medzi spoločnosťami s 50 až 250 zamestnancami. Dr. Thomas Dewald, generálny riaditeľ spoločnosti Mundipharma Austria& CEE, sa k výsledku vyjadril nasledovne: “Som hrdý na to, že nás naši zamestnanci znova zaradili medzi najlepších zamestnávateľov v Rakúsku. Budeme naďalej používať výsledky prieskumu, ktoré pomôžu riadiť vnútornú stratégiu. Hodnotenie od našich zamestnancov tvorí základ pre náš ročný plán, ktorý je navrhnutý tak, aby neustále zvyšoval našu príťažlivosť ako zamestnávateľa.”